Kimdir bu Elif Şirin İzmir twitinde ne yazıyordu?

18.01.2017

1.168 Kişi Okumuş

0 Yorum

 İZMİR adliyesi önünde meydana gelen terör saldırısı Elif Şirin isimli kişi tarafından atılan ‘Neden hiç İzmir’de patlama olmuyor?. Yoksa gavur gavura rahat rahat yaşıyorlar mı?’ twiti gündeme taşıdı. Peki kimdir Elif Şirin twitter hesabını kapatan kız bu mesajı neden attı?

Olay yaratan twiti atan Elif Şirin ortaya çıktı ve konuştu. İzmir barosunun suç duyurusu üzerine savcıya ifade veren Elif Şirin mesajı kendisinin yazmadığını iddia etti.

ELİF ŞİRİN KİMDİR İLK KEZ KONUŞTU

Twiti attığı söylenen Elif Şirin o satırlarla ilgili olarak emniyete ve savcıya ifade verdi. Paylaşımı kendisinin yapmadığını iddia eden Elif Şirin, hesabından yazan kişinin iş arkadaşı olduğunu öne sürdü. Savcıya o kişinin ismini verdiğini söyleyen Elif Şirin,“Twitter ve Facebook hesabım işyerimde sürekli açık ve 5-6 kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Fark ettiğimde çoktan paylaşılmıştı ve düzeltmek için iş işten geçmişti” dedi.

ÇOK ŞAŞIRDIM VE KORKTUM

Elif Şirin yaptığı açıklamada twiti gördükten sonra neden bir düzeltme yapmadığı sorulunca şunları söyledi; “İşin bu kadar büyüyeceğini tahmin etmedim. Açıkçası çok şaşırdım ve korktum. Hiçbir partiye üye değilim. Daha önce de hiçbir politik paylaşımım olmamıştı. Ülkesine, bayrağına, yurduna saygılı bir insanım. ”

‘KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLEYECEĞİM’
Başının bu kadar derde girmiş olmasından büyük üzüntü duyduğunu ve belirten Elif Şirin, şunları söyledi: “Kim başka bir insanın ölmesini ister ki… Ben böyle bir insan değilim, benim de çocuğum var. Böyle bir temennide bulunmak için insanlıktan çıkmış olmak gerekir. Olaylar gerçekten tamamen benim dışımda gelişti. Bu yüzden çok üzgünüm. Avukatımla birlikte açıklama yapıp kamuoyundan özür dileyeceğim.”

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz